Расширения Joomla 3

Катерина Вікторівна Мiсюта

Викладач першої категорії циклової комісії "Фортепіано", куратор студентів відділу.

Народилася 23 жовтня 1987 року в м. Кіровограді (нині Кропивницький). З 2002 по 2006 рр. навчалася на фортепіанному відділі Кіровоградського музичного училища у класі викладача Є. А. Пенчковськоï. У 2011 році закінчила навчання на кафедрі спеціального фортепіано виконавсько-музикознавчого факультету Харківського національного університету мистецтв iм. I. Котляревського по класу кандидата мистецтвознавства, професора О. В. Кононовоï.

З 2011 працює в Кіровоградському музичному училищі на посадах викладача відділу фортепіано та концертмейстера. Викладає спеціальне фортепіано, концертмейстерський клас, камерний ансамбль, фортепіанний ансамбль, педагогічну практику.

Катерина Вікторівна долучається до концертної діяльності коледжу та міста: виступає з симфонічним оркестром закладу під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Лариси Голiусової, у складі фортепіанного дуету з Маріанною Максименко та у ансамблі з Марією Тютюнник (скрипка), а також як концертмейстер зі студентами коледжу. Крім цього, бере участь у методичних заходах міського та обласного рівнів та займається організацією позакласного життя студентів.

Студенти класу К. В. Місюти виступають на концертних майданчиках міста та області, є лауреатами всеукраїнських конкурсів молодих піаністів "Нейгаузiвськi музичні зустрічі" та "Класичний меридіан". Випускники продовжують навчання у Вищих навчальних закладах України. 

© 2021 Кропивницький музичний фаховий коледж. Розроблено засобами Joomla! та Agethemes. Усі права захищені. Копіювання авторського контенту можливе тільки за наявності гіперпосилання на kmy.org.ua