Шаблоны Joomla здесь
оркестр народних інструментів
"ДИВЕРТИСМЕНТ"
Изображение недоступно
Slider

З перших днів свого заснування і до сьогодні, оркестр народних інструментів "Дивертисмент" знаходиться в активному творчому пошуку. Його втіленням є змістовний та контрастний репертуар, що сильно вплинув на формування складу оркестру. До концертної програми колективу входять такі твори як "Чакона" Т. Віталі, "Хода князів" з опери-балету "Млада" М. Римського-Корсакова, "Вечірній дзвін" О. Мосолова, "Концертна п’єса" В. Івко, "Кордова" І. Альбеніса, "Прелюдія" Л. Ревуцького. Особливе місце в репертуарі оркестру займає жанр інструментального концерту ("Опаловий концерт" Р. Гальяно, "Аранхуес" Х. Родріго, "Бурлеска" Д. Шостаковича, Концерт ре мажор для гітари з оркестром М. Кастельнуово-Тедеско).

У 2016 році в рамках Відкриття XXI фестивалю-конкурсу виконавців на народних інструментах "Провесінь" колектив у кооперації зі студентами відділів співу та хорового диригування виконав музичну виставу П. Ніщинського "Вечорниці".

Під керівництвом художнього керівника диригента колективу лауреата міжнародних конкурсів Вікторії Онолової студенти у складі оркестру виступали на провідних сценах країни – у Національній філармонії України (м. Київ), Національному академічному українському драматичному театрі ім. М. Заньковецької (м. Львів), Будинку органної та камерної музики у Львові, Одеському культурному центрі тощо.

"Дивертисмент" є лауреатом Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів. Серед нагород та відзнак колективу можна виокремити першу премію Міжнародного інструментального конкурсу ім. Є. Станковича (2015, Київ), Гран-прі Міжнародного конкурсу-фестивалю інструментальної музики та академічного вокалу "Золотий Зорепад" (2016, Дніпро), Гран-прі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу інструментальної та хорової музики (2016, Львів), першу премію Всеукраїнського багатожанрового мистецького фестивалю-конкурсу "Віват, Витоки!" (2017, Одеса), перша премія Міжнародного конкурсу виконавців на народних інструментах "Арт-Домінанта" (2019, Харків).

© 2021 Кропивницький музичний фаховий коледж. Розроблено засобами Joomla! та Agethemes. Усі права захищені. Копіювання авторського контенту можливе тільки за наявності гіперпосилання на kmy.org.ua