Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Маріанна Ігорівна Максименко

Викладач вищої категорії циклової комісії спеціального фортепіано, куратор студентів відділу.

Народилася 24 липня 1975 року на Тернопільщині. У 1994 році закінчила фортепіанний відділ Тернопільського музичного училища ім. С. Крушельницької (клас викладача Н. Л. Очеретовської-Левченко). З 1994 по 1999 рр. навчалася на фортепіанному факультеті Львівського Вищого музичного інституту ім. М. Лисенка у класі старшого викладача О. М. Рапіти (нині професор, заслужений артист України).

З 1992 року працювала викладачем та концертмейстером у дитячій музичній школі. У 1995-2002 рр. обіймала посаду концертмейстера кафедри диригентів Військового інституту ім. П. Сагайдачного. З 2006 р. – викладач фортепіано у Дитячій музичній школі №2 ім. Ю. Мейтуса (м. Кіровоград). З 2009 року працює в Кіровоградському музичному училищі на посадах викладача відділу фортепіано та концертмейстера відділів хорового диригування та оркестрових духових та ударних інструментів. З 2018 по н. ч. є артисткою Муніципального духового оркестру (клавіші та фортепіано).

Педагогічна діяльність пов’язана із викладанням спеціального фортепіано, концертмейстерського класу, камерного ансамблю, фортепіанного ансамблю, педагогічної практики, методики навчання гри на фортепіано.

Бере активну участь у концертному житті коледжу та міста. Виступає як солістка з симфонічним оркестром коледжу (керівник заслужений діяч мистецтв України Лариса Голіусова), у складі фортепіанного дуету з Оленою Полевіною та Катериною Місютою, а також як концертмейстер з викладачами та студентами коледжу.

Учні класу Маріанни Ігорівни є активними учасниками концертів за участі студентів відділу фортепіано, виступають на різних сценах міста й області, є лауреатами Міжнародного конкурсу-фестивалю "Мистецтво XXI століття", ІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв "На хвилях Дніпра", XVII Всеукраїнського конкурсу молодих піаністів у рамках фестивалю "Нейгаузівські музичні зустрічі", І Міжнародного фортепіанного конкурсу "Piano-Art". Випускники продовжують навчання у вищих навчальних закладах України та за кордоном.

М. І. Максименко бере участь у методичних заходах міського та обласного рівнів, проводить відкриті уроки, доповіді та семінари, займається організацією позакласного життя студентів.

© 2021 Кропивницький музичний фаховий коледж. Розроблено засобами Joomla! та Agethemes. Усі права захищені. Копіювання авторського контенту можливе тільки за наявності гіперпосилання на kmy.org.ua