Бесплатные шаблоны Joomla

Сьогодні у Кропивницькому було оголошено результати конкурсу "Молода людина року" – міського заходу, що проводиться Кропивницькою міською радою. Переможцем у номінації "Відкриття року в області культури і мистецтва" став студент-випускник КМФК Михайло Солонченко.

Михайло Солонченко – скрипаль, випускник класу заслуженого діяча мистецтв України Наталії Хилобокової, артист камерного та симфонічного оркестів КМФК, соліст-інструменталіст камерного оркестру Кіровоградської обласної філармонії "Концертіно". За роки навчання у коледжі молодий музикант неодноразового здобував переможні місця на всеукраїнських та міжнародних конкурсах скрипкового мистецтва.

Конкурс "Молода людина року" було започатковано у 2016 році міською радою міста Кропивницького з метою щорічного відзначення найкращих фахівців серед молоді та їх підтримки. За умовами змагання, відзнаки присуджуються конкурсантам, які розподіляються на сім номінацій. У категорії "Відкриття року в області культури і мистецтва" головними критеріями визначення переможців виступають високі результати у розвитку мистецтва в місті та здобутки у творчій діяльності. У конкурсі можуть брати участь громадяни України віком від 15 до 35 років, мешканці Кропивницького.

"Приємно, що міська влада пам'ятає про діячів культури та мистецтва і прагне їх підтримувати – зазначив Михайло. – Як на мене, цей конкурс є важливим для здобуття репутації та своєрідного піару молодих музикантів нашого міста. І хоча фінансової винагороди цього року не було (чи була вона у попередні роки – точно не скажу), мені здається, що ця відзнака дасть можливість виокремитися серед фахівців та стати "помітніше". Можливо, саме після таких перемог на артистів-музикантів будуть звертати більше уваги та запрошувати до участі у різних проєктах".

Кропивницький музичний фаховий коледж пишається досягненнями Михайла та бажає подальших творчих тріумфів!

© 2021 Кропивницький музичний фаховий коледж. Розроблено засобами Joomla! та Agethemes. Усі права захищені. Копіювання авторського контенту можливе тільки за наявності гіперпосилання на kmy.org.ua