Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Студентки третього курсу спеціалізації "Хорове диригування" Анна Рубан та Катерина Мулінська стали переможцями XI Всеукраїнського конкурсу хорових диригентів ім. Д. Бортнянського серед студентської молоді, що відбувся 19-20 травня на базі Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д. Бортнянського.

Анна Рубан, студентка класу Алла Татарової (концертмейстер Марія Слободян), здобула першу премію у номінації "Диригування" за краще виконання Концерту №4 "Воскликніте Господеві" Дмитра Бортнянського. "Оскільки цей конкурс став першим у моєму житті, я отримала велике задоволення від участі. А готуючись, я відкрила дуже багато нового в українській духовній музиці. Тож участь у цьому змаганні стала для мене ще одним кроком до успішного майбутнього", – зазначила студентка третього курсу.

Своїми враженнями від участі у змаганні поділилася Катерина Мулінська, яка здобула звання лауреата другої премії. "Завдяки конкурсу я отримала величезний досвід. А ще вдосконалила свої навички у роботі з хором та техніку диригування. Дуже рада, що мала можливість конкурувати з диригентами з інших регіонів України", – сказала учениця класу Оксани Трушиної (концертмейстер Лілія Єфімович).

Думку про перемогу студентів на своїй сторінці у фейсбук висловила Алла Татарова: "Конкурси диригентів для молоді – це крок до відкриття талановитих та перспективних майбутніх диригентів, які з часом зможуть гідно представляти нашу країну та хорову спільноту. А для учасників це є можливістю спробувати власні сили, показати свої навички та вміння, розкрити в собі новий потенціал, дізнатися більше про хорову духовну спадщину своєї країни. Напрямок, який обрали організатори конкурсу ім. Д. Бортнянського – це духовна музика. В такий важкий для країни час саме духовне відродження національної хорової культури, знаходження нашої ідентичності як українців – це важливе завдання, що стоїть перед нами як викладачами".

Адміністрація та викладацький колектив КМФК вітає молодих диригентів та їх наставників з перемогами!

© 2021 Кропивницький музичний фаховий коледж. Розроблено засобами Joomla! та Agethemes. Усі права захищені. Копіювання авторського контенту можливе тільки за наявності гіперпосилання на kmy.org.ua