Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

19 червня дитячий хор "Зоринка" Студії педагогічної практики КМФК під керівництвом Алли Татарової взяв участь у першому відбірковому турі ІХ Всеукраїнського хорового конкурсу ім. Миколи Леонтовича.

На сцені великої зали Кропивницького музичного фахового коледжу колектив представив конкурсну програму з трьох творів. До неї увійшли опуси для хору a cappella – обробка української народної пісні "Ой, лис до лисиці" М. Леонтовича та поема "Лелека" Марини Долгіх. Також, хор виконав пісню Марії Слободян "Ворона-каркарона" у супроводі фортепіано (Марія Слободян), контрабасу (Ярослав Долгіх) та ударних (Іван Мироненко).

Зазначимо, що цьогорічний Конкурс присвячено 100 річниці заснування Всеукраїнського хорового товариства ім. М. Леонтовича. Головними його організаторами є Міністерство культури України, Національна всеукраїнська музична спілка та Всеукраїнське хорове товариство імені Миколи Леонтовича. Захід проводиться за підтримки Українського культурного фонду.

Згідно з положенням хорового змагання перший регіональний тур завершується 5 липня. Оголошення колективів відібраних для участі у другому турі конкурсу очікується не раніше 12 липня 2021 року. Другий, заключний етап Конкурсу проходитиме 16-17 жовтня у Києві.

© 2021 Кропивницький музичний фаховий коледж. Розроблено засобами Joomla! та Agethemes. Усі права захищені. Копіювання авторського контенту можливе тільки за наявності гіперпосилання на kmy.org.ua