Шаблоны Joomla здесь

Фестиваль-конкурс "Провесінь"

Дата початку 02-26-2021
Дата завершення 03-01-2021
Місце проведення Кропивницький музичний фаховий коледж

ХХVІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних музичних інструментах "Провесінь", відбудеться на базі Кропивницького музичного фахового коледжу та КЗ "Музична школа №2 імені Ю. С. Мейтуса м. Кропивницького" у дистанційному форматі.

До участі у конкурсі запрошуються учні та студенти закладів спеціалізованої мистецької освіти: музичних коледжів (училищ), середніх спеціальних музичних шкіл (ССМШ) та мистецьких шкіл (ДМШ, ДШМ, ШЕВ, студій педагогічної практики), а також приватних шкіл, студій тощо.

Конкурс проводиться у дев’яти номінаціях: баян, акордеон, домра, балалайка, цимбали, гітара, бандура (інструменталісти), бандура (вокалісти), сопілка.

Вікові категорії:

І категорія – учні до 12 років включно
ІІ категорія – учні від 13 до 16 років включно
ІІІ категорія – учні 9-12 класів ССМШ та студенти І-ІІ курсів мистецьких коледжів
ІV категорія – студенти ІІІ-ІV курсів мистецьких коледжів.
Вік конкурсанта визначається на момент проведення конкурсу (26.02.2021).

Переможці попереднього конкурсу, які отримали Гран-прі, до участі у тій же віковій категорії наступних конкурсів не допускаються. Не допускається повторення учасниками власних програм попередніх років.

Виступи оцінюються за 25-бальною шкалою. Рішення журі є остаточним і перегляду не підлягає. Переможці визначаються у кожній номінації та віковій категорії, нагороджуються дипломами лауреатів.

Ознайомитися із умовами конкурсу та подати заявку можна на сторінці фестивалю-конкурсу "Провесінь".

© 2021 Кропивницький музичний фаховий коледж. Розроблено засобами Joomla! та Agethemes. Усі права захищені. Копіювання авторського контенту можливе тільки за наявності гіперпосилання на kmy.org.ua