Шаблоны для Joomla 3 здесь

"Шлях до мистецького Олімпу"

Дата початку 05-05-2021 18:30
Місце проведення Кіровоградська обласна філармонія

У рамках Всеукраїнського фестивалю камерної та симфонічної музики "Травневі музичні зустрічі" у Кіровоградській обласній філармонії відбудеться концерт-відкриття за участі симфонічного оркестру та солістів Кропивницького музичного фахового коледжу.

Ядро програми цієї імпрези складуть шедеври музичного романтизму: Концерт для фортепіано з оркестром Ференца Ліста, Каватина Алеко з опери "Алеко" Сергія Рахманінова, Концерт для скрипки з оркестром Фелікса Мендельсона, Па-де-де з балету "Лебедине озеро" Петра Чайковського, Куплети Тореадора з опери "Кармен" Жоржа Бізе, "Туонельський лебідь" Яна Сібеліуса, Інтродукція та Рондо-капричіозо Каміля Сен-Санса.

Цього вечора крім незмінного керманича симфонічного оркестру КМФК заслуженого діяча мистецтв України Лариси Голіусової за диригентський пульт стануть випускники коледжу — Данило Саблюченко, Анастасія Гудим, Ігор Максименко, Лоліта Марченко, Світлана Тарубарова та Михайло Солонченко.

Сольні партії виконають викладачі КМФК Олександра Науменко й Олександр Безай та найкращі студенти-інструменталісти — Лідія Чорнобривець (скрипка), Михайло Солонченко (скрипка), Лоліта Марченко (англійський ріжок), Олександр Кушнарьов (скрипка).

На завершення вечора прозвучить "Парад трубачів" Лероя Андерсона у виконанні симфонічного оркестру КМФК та тріо трубачів — Романа, Ігоря та Богдана Максименко.

© 2021 Кропивницький музичний фаховий коледж. Розроблено засобами Joomla! та Agethemes. Усі права захищені. Копіювання авторського контенту можливе тільки за наявності гіперпосилання на kmy.org.ua