Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.
циклова комісія
СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ ТА ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН
Изображение недоступно
Slider

Невід’ємним компонентом навчального процесу Кіровоградського музичного училища є циклова комісія соціально-економічних та гуманітарних дисциплін. Адже відомо, що хороший музикант – це людина, яка не лише добре орієнтується у своїй професійній галузі, а й уміло оперує поняттями загальнолюдського характеру, вміє висловити свої думки, володіє іноземною мовою, є освіченою й інтелігентною.

У цикловій комісії суспільно-економічних та гуманітарних дисциплін упродовж 50 років працювали викладачі М. П. Лакуцина, А. М. Вакацієнко, Г. І. Ковалик, Т. Г. Жураховська, М. М. Бурковська, З. Д. Курченко-Москаленко, С. С. Стрельчик, Т. І. Ніколаєва, І. Л. Мірошниченко, І. В. Лопата, Л. К. Абрамов. Багато років цикловою комісією керували Г. І. Ковалік, Т. І. Ніколаєва, Л. І. Френчко, Н. С. Грязнова. З 2010 року її знову очолює Л. І. Френчко.

Кропивницький
Музичний
Фаховий
Коледж

Стежити за КМФК у соціальних мережах:

     
© 2021 Кропивницький музичний фаховий коледж. Розроблено засобами Joomla! та Agethemes. Усі права захищені. Копіювання авторського контенту можливе тільки за наявності гіперпосилання на kmy.org.ua.