Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.
циклова комісія
СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ ТА ГУМАНІТАРНИХ ДИСЦИПЛІН
Изображение недоступно
Slider

Невід’ємним структурним підрозділом Кропивницького музичного фахового коледжу є циклова комісія соціально-економічних та гуманітарних дисциплін. Саме завдяки їй випускники коледжу отримують, крім фахової, ще й повну загальну середню освіту, розширюють світогляд та знання. Адже відомо, що гарний музикант – це людина, яка не лише добре орієнтується у своїй галузі, а й уміло оперує поняттями загальнолюдського характеру, уміє висловити свої думки, є освіченою і інтелігентною.

Циклова комісія працює від дня заснування коледжу. Вагомий внесок у справу навчання та виховання студентів зробили викладачі-ветерани: Людмила Френчко, Тетяна Нагорна, які понад 30 років працюють у цикловій комісії. З 2013 року циклову комісію очолює Олена Чернишенко. Нині циклова комісія соціально-економічних та гуманітарних дисциплін коледжу нараховує 9 штатних викладачів (Роман Воробель, Євген Іванченко, Світлана Кириченко, Наталія Кравченко, Тетяна Нагорна, Валерій Самофалов, Олексій Стояно, Людмила Френчко, Олена Чернишенко), які забезпечують оволодіння студентами знаннями відповідно до програми загальної середньої освіти, а також основами суспільних наук.

Викладачі циклової комісії ставлять собі за мету всіма навчальними засобами сприяти становленню морально і фізично здорової, внутрішньо багатої, культурної людини із широким світоглядом, різнобічно освіченого фахового музиканта. При цьому використовуються різні форми роботи – від лекційної до позааудиторної.

Наші досягнення – найкращі показники в області серед навчальних закладів за результатами ЗНО з української мови та з історії України. Постійна участь студентів та здобуття призових місць у міжнародних конкурсах з української мови ім. Петра Яцика, обласних олімпіадах з української та англійської мов, обласних науково-практичних конференцій з фізики, спартакіадах та інших заходах.

Циклова комісія бере активну участь у виховній роботі зі студентами. У коледжі діє студентська аматорська театральна студія (художній керівник Л. Френчко), учасники якої є бажаними гостями в установах міста та області. Постійно проходять мовознавчі конкурси, творчі зустрічі, наукові та літературно-мистецькі читання, виховні години, науково-практичні конференції, тематичні екскурсії до урочища "Холодний Яр", Чигирина, Розумівки, державного музею-заповідника І. Тобілевича "Хутір Надія". Наші студенти постійно  беруть участь в обласних і міських заходах до державних свят, систематично організовуються волонтерські заходи з метою підтримки захисників України та важкохворих дітей.

Систематично проводяться спортивні змагання з футболу, настільного тенісу, гімнастичного багатоборства, легкої атлетики.

Викладачі циклової комісії щедро передають свої знання і частинку своєї душі молодому поколінню музикантів. Адже в серце ввійде лише те, що йде від серця.

 

© 2021 Кропивницький музичний фаховий коледж. Розроблено засобами Joomla! та Agethemes. Усі права захищені. Копіювання авторського контенту можливе тільки за наявності гіперпосилання на kmy.org.ua