Шаблоны Joomla здесь
КАМЕРНИЙ ОРКЕСТР
Изображение недоступно
Slider

Студентський камерний оркестр Кропивницького музичного фахового коледжу було засновано в 1997 році за ініціативою викладача циклової комісії оркестрових струнних інструментів Г. В. Єрьоменка. Його поява була логічним продовженням попереднього існування різноманітних камерних ансамблів, а також ансамблю скрипалів. Камерний оркестр створювався як творча лабораторія, яка забезпечувала можливість опановувати специфічний виконавський репертуар та удосконалювати навички колективної гри. З 2004 року колектив очолює заслужений діяч мистецтв України Наталія Хилобокова.

Протягом десятиліть творчого розвитку колектив перетворився на повноцінну концертну одиницю, виступи якого в місті та області завжди є значними культурними подіями.

До репертуару камерного оркестру входять твори широкого стильового діапазону: від музики епохи бароко до сучасних опусів. Серед них – цикл "Пори року" та камерні симфонії А. Вівальді, сюїти Ґ. Бібера, Ґ. Ф. Телемана, концерти Й. С. Баха, Т. Альбіноні, оркестрові та вокальні опуси В. А. Моцарта, твори П. Чайковського, Е. Елґара, мініатюри Л. Бетховена, Е. Гріга, А. Дворжака, Й. Штрауса, І. Альбеніса, Л. Андерсона, твори українських композиторів Б. Фроляк, Г. Гаврилець та О. Козаренка.

Камерний оркестр постійно виступає на різних концертних майданчиках міста: на сцені обласної філармонії, в костьолі Святого Духу, бібліотеках, музеях, школах, та є учасником Всеукраїнських фестивалів "Травневі музичні зустрічі", "Нейґаузівські музичні зустрічі", академічної української музики "Класик-проект", виконавців на оркестрових струнних інструментах ім. Ю. П. Хілобокова.

Високий професійний рівень колективу не раз був відзначений за межами Кропивницького під час гастрольних концертів на сценах м. Знам'янки, м. Олександрії, Полтавського та Криворізького музичних коледжів, Черкаської обласної філармонії.

У 2012 р. оркестр став лауреатом І премії на І Міжнародному інструментальному конкурсі Євгена Станковича (м. Київ), у 2016 р. здобув Гран-Прі на IV Міжнародному інструментальному конкурсі Євгена Станковича (м. Київ).

Історія камерного оркестру КМФК – це десятиліття самовідданої праці студентів спеціалізації оркестрових струнних інструментів на чолі з його керівником. Це – репетиції, концерти, конкурси, перемоги. Це – наполегливе навчання та радість творчості!

© 2021 Кропивницький музичний фаховий коледж. Розроблено засобами Joomla! та Agethemes. Усі права захищені. Копіювання авторського контенту можливе тільки за наявності гіперпосилання на kmy.org.ua