КАМЕРНИЙ ОРКЕСТР
images/sliders/symphonic-orchestra.jpg

Студентський камерний оркестр Кропивницького музичного фахового коледжу було засновано в 1997 році як творчу лабораторія, яка надавала можливість опанувати специфічним репертуаром і удосконалити навички колективної гри. З 2004 року колектив очолює заслужений діяч мистецтв України Наталія Хилобокова.

Протягом десятиліть творчого розвитку колектив перетворився на повноцінну концертну одиницю, виступи якого в місті та області завжди є значними культурними подіями.

Репертуар камерного оркестру має широкий стильовий діапазон: від музики епохи бароко до сучасних творів. Серед найцікавіших із них – цикл «Пори року» та камерні симфонії А. Вівальді, сюїти Г. Бібера, Г.Ф. Телемана, концерти Й.С. Баха, Т.Альбіноні, оркестрові та вокальні опуси В.А. Моцарта, твори П. Чайковського, Е. Елгара, мініатюри Л. Бетховена, Е. Гріга, А.Дворжака, Й. Штрауса, І. Альбеніса, Л. Андерсона, твори українських композиторів Б. Фроляк, Г. Гаврилець та О. Козаренка.

Камерний оркестр постійно виступає на різних концертних майданчиках міста: на сцені обласної філармонії, в костьолі Святого Духу, бібліотеках, музеях, школах, та є учасником Всеукраїнських фестивалів "Травневі музичні зустрічі", "Нейгаузівські музичні зустрічі", академічної української музики "Класик-проект", виконавців на оркестрових струнних інструментах ім. Ю. П. Хілобокова.

Високий професійний рівень колективу не раз був відзначений за межами Кропивницького під час гастрольних концертів: на сценах м.Знам'янки, м.Олександрії, Полтавського та Криворізького музичних коледжів, Черкаської обласної філармонії.

У 2012 р. оркестр став лауреатом І премії на І Міжнародному інструментальному конкурсі Євгена Станковича (м. Київ), в 2016 р. здобув Гран-Прі на IV Міжнародному інструментальному конкурсі Євгена Станковича (м. Київ).

Історія камерного оркестру КМФК – це десятиліття самовідданої праці студентів спеціалізації оркестрових струнних інструментів на чолі з його керівником. Це – репетиції, концерти, конкурси, перемоги. Це – наполегливе навчання та радість творчості!

Слідкувати за КМФК
© 2024 Кропивницький музичний фаховий коледж. Усі права захищено. Копіювання фото- та текстових матеріалів дозволено лише з дозволу адміністрації ресурсу. Розроблено засобами Joomla! та JoomShaper. Дизайн та верстка – Ярослав Долгіх