nachodki.ru интернет-магазин

Сьогодні у концертній залі коледжу відбулися урочистості до Дня знань та Свята Першого дзвоника. Святкова музика, спільне виконання Державного Гімну, теплі слова та усмішки – так КМФК розпочинали новий навчальний рік.

Сьогодні Кропивницький музичний фаховий коледж оприлюднив списки рекомендованих до зарахування на бюджет вступників на основі базової середньої освіти. Абітурієнтам залишається виконати вимоги до зарахування (подати оригінали документів) та дочекатись оприлюднення 31 липня наказу про зарахування до складу студентів першого курсу КМФК.

Сьогодні у Кропивницькому було оголошено результати конкурсу "Молода людина року" – міського заходу, що проводиться Кропивницькою міською радою. Переможцем у номінації "Відкриття року в області культури і мистецтва" став студент-випускник КМФК Михайло Солонченко.

Сторінка 1 із 8

© 2021 Кропивницький музичний фаховий коледж. Розроблено засобами Joomla! та Agethemes. Усі права захищені. Копіювання авторського контенту можливе тільки за наявності гіперпосилання на kmy.org.ua