Расширения Joomla 3
циклова комісія
СПІВУ
Изображение недоступно
Slider

Циклова комісія "Спів" Кропивницького музичного фахового коледжу була створена у 2005 році за ініціативи директорки закладу Лариси Голіусової. Новий відділ очолив заслужений артист України Володимир Стратьєв, а першими викладачами відділу стали Катерина Третьякова та Юлія Підлубна.

Сьогодні до педагогічного складу циклової комісії входять викладачі сольного співу –  старший викладач Катерина Третьякова (завідувачка відділу з 2013 року), Юлія Підлубна, Оксана Кашугіна, Ярина Долінко, Олександр Безай та Анастасія Безай, а також педагоги-концертмейстери – Ірина Бурбан, Ірина Скібицька, Оксана Чванова, Валентина Кологрєєва, Олександра Науменко. Сценічною підготовкою студентів відділу займаються провідні актори Українського академічного обласного музично-драматичного театру імені Марка Кропивницького – артист драми Олексій Дорошев та заслужена артистка України Галина Романюк.

Крім педагогічної роботи викладачі відділу займаються також навчально-методичною та професійно-просвітницькою діяльністю: проведенням лекцій, концертів, відкритих уроків, майстер-класів, участю у журі обласних, регіональних та всеукраїнських конкурсах молодих співаків-виконавців.

Так, щорічні звітні та тематичні концерти циклової комісії є яскравою подією у житті навчального закладу. Ці імпрези свідчать про багатогранність творчості студентів, викладачів та концертмейстерів відділення. За роки його існування було проведено заходи, присвячені українській пісні, опереті, комічним жанрам у музиці, важливим ювілейним датам та вшануванню пам’яті основоположника циклової комісії – заслуженого артиста України Володимира Стратьєва.

З 2016 року головною подією концертного життя циклової комісії став фестиваль-конкурс вокального мистецтва "Голос серця", започаткований за ініціативи директора Лариси Голіусової та народної артистки України Лідії Забілястої. Цей захід, який став першим такого року на теренах Кіровоградської області, сьогодні має статус Всеукраїнського.

Студенти-співаки удосконалюють виконавську майстерність не лише на базі своєї циклової комісії, але й у концертних заходах міста, співпрацюють з іншими виконавськими цикловими комісіями коледжу, співають із симфонічним, народним, духовим оркестрами. Невіддільним аспектом творчої діяльності здобувачів є участь у мішаному хорі "Зоряне сяйво" під керівництвом Ярини Долінко.

Крім артистичної діяльності студенти відділу співу як майбутні педагоги осягають основи педагогічної майстерності, працюючи у студії педагогічної практики коледжу, беручи участь у її концертному житті та профорієнтаційній роботі.

За роки існування циклової комісії на її базі пройшли підготовку понад 70 фахівців. Багато з них під час навчання у коледжі ставали лауреатами всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Сьогодні вони продовжують навчання у вітчизняних та закордонних вищих навчальних закладах, викладають у школах мистецтв та дитячо-юнацьких центрах, займаються артистичною діяльністю у Кіровоградській обласній філармонії та академічному музично-драматичному театрі імені М. Кропивницького.

Викладачі циклової комісії


Катерина Костянтинівна Третякова
Анастасія Віталіївна Безай
Олександр Олександрович Безай
Ярина Володимирівна Долінко
Оксана Миколаївна Кашугіна
Юлія Василівна Підлубна
© 2021 Кропивницький музичний фаховий коледж. Розроблено засобами Joomla! та Agethemes. Усі права захищені. Копіювання авторського контенту можливе тільки за наявності гіперпосилання на kmy.org.ua