Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Сьогодні у Кропивницькому було оголошено результати конкурсу "Молода людина року" – міського заходу, що проводиться Кропивницькою міською радою. Переможцем у номінації "Відкриття року в області культури і мистецтва" став студент-випускник КМФК Михайло Солонченко.

Студентки третього курсу спеціалізації "Хорове диригування" Анна Рубан та Катерина Мулінська стали переможцями XI Всеукраїнського конкурсу хорових диригентів ім. Д. Бортнянського серед студентської молоді, що відбувся 19-20 травня на базі Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім. Д. Бортнянського.

Студентки спеціалізації "Спів" Софія Сидорська та Катерина Шевченко здобули переможні місця на XIII Міжнародному фестивалі-конкурсі музики і академічного вокалу "Золотий зорепад", що проходив 15-16 травня у Дніпрі.

За результатами фінального (Всеукраїнського) етапу ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів закладів фахової передвищої освіти стала переможцем студентка другого курсу спеціалізації "Оркестрові струнні інструменти" Катерина Місько та отримала диплом ІІ ступеня.

22 квітня 2021 року на базі кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини відбулася IV Всеукраїнська студентська дистанційна олімпіада з інструментального мистецтва. До участі у творчому змаганні запрошувались студенти коледжів, які володіють мистецтвом гри на народних, духових, струнних інструментах та фортепіано.

Сторінка 1 із 3

© 2021 Кропивницький музичний фаховий коледж. Розроблено засобами Joomla! та Agethemes. Усі права захищені. Копіювання авторського контенту можливе тільки за наявності гіперпосилання на kmy.org.ua