Статьи и обзоры nachodki.ru

Сьогодні у концертній залі коледжу відбулися урочистості до Дня знань та Свята Першого дзвоника. Святкова музика, спільне виконання Державного Гімну, теплі слова та усмішки – так КМФК розпочинали новий навчальний рік.

Не можна усвідомити та змиритися із передчасною втратою, горем, яке спіткало всіх нас. 28 лютого 2021 р. тяжка хвороба змусила зупинити биття серця заслуженого працівника культури України, викладача циклової комісії оркестрових духових та ударних інструментів Кропивницького музичного фахового коледжу Степана Онуфрійовича Федорака, який був для всіх нас і товаришем, і помічником, і однодумцем.

Не можна усвідомити та змиритися із передчасною втратою, горем, яке спіткало всіх нас. 9 лютого 2021 р. унаслідок ДТП загинув викладач циклової комісії оркестрових духових та ударних інструментів Кропивницького музичного фахового коледжу Артем Юрійович Язловецький, який був для всіх нас і товаришем, і помічником, і однодумцем.

Сьогодні відбулося чергове засідання стипендіальної комісії коледжу, у якому традиційно взяли участь представники від педагогічного колективу та студентської спільноти. Комісією прийнято ряд важливих рішень щодо затвердження рейтингів стипендіатів, призначення стипендій у підвищеному розмірі, особливостей нарахування додаткових балів за творчу, спортивну та громадську діяльність.

© 2021 Кропивницький музичний фаховий коледж. Розроблено засобами Joomla! та Agethemes. Усі права захищені. Копіювання авторського контенту можливе тільки за наявності гіперпосилання на kmy.org.ua