Всупереч прагненню країни-окупанта занурити нас у темряву та холод, КМФК не ставить на паузу свою культурну діяльність, адже ми знаємо, що музика втілює і світло, і тепло!

Запрошуємо усіх поціновувачів вокального мистецтва на вечір, присвячений 150-річчю від дня народження знаменитої української співачки, видатної доньки українського народу Соломії Крушельницької.

У цей вечір молоді таланти, для яких виступ на сцені КМФК стане дебютним, досвідчені артисти та мішаний хор ознайомлять слухачів з музичною панорамою життя Крушельницької.

А вона є дуже широкою.
Це і шлягери барокової музики та шедеври італійського оперного веризму, виконуючи які артистка здобула світову славу.
Це і арії композиторів-сучасників, що визначали оперну атмосферу сучасної для Крушельницької Європи.
Це і обробки українських народних пісень та солоспіви, що звучали у середовищі оперної діви та надихали її.

Ми пропонуємо слухачам повторити досвід спілкування Крушельницької з українською музикою через опуси М. Лисенка, Я. Степового, А. Кос-Анатольського, П. Сокальського, С. Гулака-Артемовського, Д. Січинського.

Ми знаємо, що це джерело, сповнене високої духовності, правди життя, мудрості та душі українського народу, підтримає в нас віру у найскорішу перемогу та світле майбутнє наших дітей!

Вхід вільний.

Дата початку 29-11-2022 17:00
Location КМФК | Велика зала

Слідкувати за КМФК
© 2022 Кропивницький музичний фаховий коледж. Усі права захищено. Копіювання фото- та текстових матеріалів дозволено лише з дозволу адміністрації ресурсу. Розроблено засобами Joomla! та JoomShaper. Дизайн та верстка – Ярослав Долгіх