Майстер-клас Войцеха Кубіци (фортепіано)

У рамках XX Мистецького фестивалю "Осінь з музикою Кароля Шимановського" у великій залі Кропивницького музичного фахового коледжу відбудеться майстер-клас піаніста та педагога Войцеха Кубіци.

Войцех Кубіца – випускник Музичної академії ім. Кароля Шимановського в Катовіцах у класі профефорки Й. Доманьської. Вдосконалював свою майстерність у класі професора Гжегожа Кужиньського в Музичній Академії ім. Кароля Ліпіньського у Вроцлаві та на майстер-класах Нельсона Гернера, Карла-Хайнца Кеммерлінга, Кевіна Кеннера, Володимира Крайнєва та Володимира Віардо.

Як соліст і камерний музикант виступав з концертами по всій Польщі та за кордоном (Білорусь, Бельгія, Китай, Іспанія, Йорданія, Німеччина, Росія, Італія, Україна). Лауреат низки конкурсів, серед яких: Міжнародний конкурс камерної музики Валь Тідоне в Італії (2004), Міжнародний конкурс камерної музики ім. Гражини та Кейстута Бацевичів у Лодзі (2013) та ін.

Як піаніст-камерний музикант співпрацює з Європейським центром ім. К. Пендерецького у Люславицях, а також з найвидатнішими польськими віолончелістами молодого покоління. Як соліст виступав із філармонічними оркестрами Щецина, Лодзі та ін.

Войцех Кубіца є деканом факультету інструментального виконавства Музичної академії ім. Гражини та Кейстута Бацевичів у Лодзі.

Модераторка майстер-класу – голова циклової комісії "Фортепіано" КМФК Маріанна Максименко.

* Публікацію підготовлено за матеріалами
вебсайту фестивалю "Осінь з музикою Кароля Шимановського"

Червень   2024
M T W T F S S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Слідкувати за КМФК
© 2024 Кропивницький музичний фаховий коледж. Усі права захищено. Копіювання фото- та текстових матеріалів дозволено лише з дозволу адміністрації ресурсу. Розроблено засобами Joomla! та JoomShaper. Дизайн та верстка – Ярослав Долгіх